סי.אס - מצלמות אבטחה מעקב אלחוטיות

השכרת מצלמות אבטחה מעקב אלחוטיות לצימרים

פתרונות להתקנה גם בתוואי שטח בעייתי

מצלמות אבטחה לצימר

התקנת מצלמות בצימר לשמירת דיסקרטיות לקוחותיך

יש לך עסק של צימרים להשכרה לפי שעות, כידוע וכמתבקש צימר כזה צריך להיות סופר דיסקרטי.

דיסקרטיות חשובה מאוד ללקוח שמגיע אליכם, לקוח מצפה ממקום כזה של השכרת חדרים לפי שעה שיהיה לו מקום בטוח להגיע אליו.

אתה כבעל עסק מבין ויודע כי אם המקום לא יהיה דיסקרטי ולא תשמור על ביטחון לקוחותיך מפני חשיפתם לגורם אחר, הם פשוט לא יגיעו אליך ויחפשו מקום בטוח אחר.

רוב הצימרים ומקומות להשכרת חדרים לפי שעה חשופים לצילום ותיעוד בידי חוקרים פרטיים, במהלך מעקב אחר אובייקט הם מגיעים גם לצימרים, בזמן חשיפה ותיעוד שלהם נכנסים לצימר, התיעוד עצמו כבר עלול להעמיד אותך בפני איבוד לקוחות, אם המקום שלך ללא הגנה של מצלמות אבטחה שמותקנות בצורה חכמה ואפקטיבית בעסק שלך, החשיפה תהיה מהירה וקלה.

אולי עד היום לא נתתם דגש ומחשבה נדרשת לעניין, אבל הגיע הזמן לשים את זה על השולחן.

אני אתן לך דוגמא פשוטה שיכולה לעשות לך נזק בלתי הפיך לאיבוד לקוחות.

אתה יכול אולי להרים גבה ולהגיד שלך זה לא יקרה, ואצלך הכול בטוח והכול דיסקרטי ואף אחד לא יכול להזיק לך. . האומנם !

תמשיך לקרוא אולי דעתך תשתנה מעט ותבין שכולם חשופים .

הדוגמא : לידך באותו אזור מן הסתם ישנם עוד צימרים וחדרים להשכרה לפי שעה, אם אחד מהם מחליט שהוא רוצה לגדול ולהגדיל את תחלופת הלקוחות שלו ביום,  הוא יכול לשלוח חוקר פרטי שיבצע עבורו רק תיעוד של רכבים שמגיעים לצימר שלך,  מספיק לו עשרה לקוחות שלך ביום שיגיעו אליך,  יהיו לו את כל הפרטים שלהם,  הוא יוכל לצלצל לכל אחד מהם ולהזהיר אותם (בעילום שם כמובן) שהם נחשפו ויש בידיו צילומים שלהם (אף על פי שאין לו שום צילום מלבד הרכב נכנס אליך) זה יספיק לאותו לקוח להבין שהוא חשוף בצימר שלך, וזהו. . מאותו היום הלקוח כבר לא יגיע אליך יותר. . הוא ילך אוטומטית לצימר קרוב אחר וינסה לקבל שם את הפרטיות והדיסקרטיות.

והנה בלי הרבה קושי ובעיה, מצב כזה יגרום לך לאבד עשרות לקוחות קבועים שמהם העסק שלך מתקיים. 

מה עושים ואיך מונעים מצב כזה ? 

כחברה להתקנה/ השכרת מצלמות אבטחה וכשלוחה מיתוך משרד חקירות פרטיות אנחנו יודעים איך לטפל ולמזער ואף להרתיע את החוקר שמגיע במהלך מעקב אחר אובייקט לצימר שלך.

אנחנו נדע מראש איך למקם את מצלמות האבטחה למקומות שהחוקר יראה אותם  וימנע מלצלם את הלקוחות נכנסים לצימר שלך, הוא ידע מראש שניתן יהיה להגיע אליו.

המצלמות יותקנו כך בצורה שחוקר פרטי לא יוכל לשבת בתצפית קרובה כדי לצלם את מי שיוצא או נכנס לצימר, המצלמות יהיו העיניים שלך גם מרחוק, תוכלו לשלוט על דרכי הגישה, וכשמשהו יעורר חשד, תוכלו לצאת לבדוק את זה. 

הערנות הזאת תבריח את החוקרים והם ידעו שמאוד בעייתי לצלם אצלכם.

בנוסף אנו נוכל לתת לך מעטפת של אבטחה פטרול באזור שלך,  שהמשימה שלו זה להרתיע את החוקרים או כל אחד אחר שינסה לצלם לקוחות שלך נכנסים או יוצאים מהצימר. 

יש כבר כמה עשרות צימרים בארץ שמשתמשים בשירות שלנו.

המצלמות האבטחה שלנו :

בהשכרת מצלמות אבטחה אצלנו יש יתרון , היתרון אצלנו זה שהמצלמות שלנו מצלמות אלחוטיות מלאות,  ישנה יכולת ניוד פשוטה ומהירה לכל מקום שמתבקש,  אין תלות בכבלים, אין תלות בחשמל, אין תלות במכשיר מקליט, כל מצלמה מצוידת בכרטיס זיכרון מקליט, כל מצלמה עמידה לכל תנאי שטח.

אפשרות למקם ולהציב אותם בכל מקום, בכניסה לרחוב שמוביל לצימר שלך על כל עמוד שיש, כמובן גם בשער הכניסה שלך, אפשר להתקין אותם משעה מסוימת ביום, ולהסיר אותם לאחר שעה מסוימת שתבחר,  הכול נייד וקליל.

במידה ונצפתה פעילות חשודה, או כל דבר חשוד אחר,  הכול יהיה מתועד במצלמה, אפשרי לקבל את כל ההקלטות מכל יום,  ולשמור ליום שתצטרכו, למשל אם לקוח יגיע אליך מבוהל ויגיד שמישהו מנסה לסחוט אותו בגלל שהגיע אליך בתאריך מסוים,  נוכל להסתכל במצלמות ולפי התאריך והשעה נוכל לזהות מי עקב אחריו ומי מנסה לסחוט אותו. .

כביכול זה לא עניינך להיכנס לסיפור הזה, אבל מצד שני זה העסק שלך במשמרת שלך, כביכול ככל שתנקוט באמצעי אבטחה וזהירות, כך השם שלך ילך ויתחזק.. ולקוחות יביאו עוד לקוחות.

עלויות לשירות שלנו :

הכול תלוי ברמת שירות האבטחה שתבקש, לפי כמות המצלמות הנדרשת, יש כמה פרמטרים לחישוב העלויות, כמו למשל האם תרצה גם פטרול שלנו, האם תרצה להתקין מצלמות זמניות בכניסה לרחוב נניח משעה 10 בבוקר,  ולהסיר אותם בשעה 16:00,  כדי לא למשוך את תשומת הלב של הדיירים ברחוב ובתים סמוכים.

אנחנו נשמח להגיע לפגישה ולאפיין את השירות שאתה צריך, ולתת לך הצעת מחיר עבור השירות.

אין התחייבות מצדך לקחת את השירות שלנו.

מקסימום הכרנו על כוס קפה, ואולי גם תיעזר בשירות שלנו מתי שהו. 

 

שלח פנייתך ונחזור אליך בהקדם

© 2021 גיא לוי – All Rights cS – secUrityCam