התקנת מצלמות אבטחה לבתים פרטיים ועסקים

מצלמות אבטחה מתוחכמות אנליטיות

קרה לך פעם שאתה מוצא את עצמך חסר אונים מול אירוע מסוים שקרה אצלך וממש הצטערת שאין לך מצלמות אבטחה שתיעדו את האירוע שקרה ממש לפני רגע אצלך בעסק או בבית ? 

קרה לך שמצלמות האבטחה שיש לך בעסק אכזבו אותך ברגע האמת ולא ממש סיפקו תמונות זיהוי טובות של הפורצים או הגנבים ,  או שלא היו מכוונות למקום הנכון ? 

כמו למשל נתיב הגעה של הגנבים,  או נתיב בריחה שלהם ? 

ואז גם אין לך שום יכולת לזהות פנים או רכב או כל פרט אחר שיכל לעזור לך להבין או להגיע לאותם האנשים.

אנחנו יודעים לתת לך פתרונות ומענה לתרחישים שלא חשבתם שאפשריים בכלל,  וכל זה מניסיון ומקרים שקרו אצלנו בישראל

המצב היום קשה יותר מאי פעם במדינה שלנו, אנשים מאבדים עסקים, או מפוטרים ומאבדים כל יכולת להתפרנס,  המצב הזה גורם לחלק לא קטן של אנשים להישאב לדרך הפלילית ולבצע גניבות, פריצות, והונאות וכמעט כל עסק גדול או קטן סובלים בדרך זו או אחרת

ישנם היום ממש חוליות של גנבים, ממש כמו צבא קטן ולכל אחד מהם מוגדר תפקיד במבצעי הגניבה.

 צוות ראשון יגיע ויבצע סריקות מקדימות ביעד המתוכנן לפריצה, יכינו ממש מפה עם נתיבי גישה ליעד, נתיב בריחה, עמדות תצפית בכניסה לאזור תעשיה.

צוות שני יבדוק ייתכנות בכלל לפריצה ויבחן את מיקומי המצלמות שלכם, יבדוק מתי השומר יוצא לסיור במתחם שלכם, יבדקו כמה זמן לוקח לחברת אבטחה לשלוח סייר למקום, מה עושה הסייר כשהוא נענה לקריאה, יגרמו אפילו לפריצה קטנה ומקדימה רק בשביל המבחן של מענה האבטחה, זה עוד לפני שיבצעו את הגניבה הגדולה, ייגרמו למערכת האזעקה לפעול בכל פעם רק בשביל לגרום לכם לשאננות ולחשוב שמשהו לא תקין במערכת.

לאחר שבחנו את כל האפשרויות ולאחר שיש בידיהם את המידע הרלוונטי עבור הפריצה וגניבה, יגיע היום בו הם יבצעו את הפריצה  וירוקנו לכם את המחסנים.

חברת סי אס מצלמות אבטחה ובקרה יספקו לך את המענה לדרישות ויתקינו לך מצלמות אבטחה עם אנליטיקה AI לעסק או לבית בצורה מקצועית עם חשיבה וראיה קדימה וידאגו להתקין לך מערכת מצלמות אבטחה איכותיות וחדישות שלא יאכזבו אותך ברגע האמת.

מצלמות אבטחה שלנו מהחברות המובילות בעולם האבטחה ובמחירים לא ככ יקרים תוכלו לקבל מערכת אבטחה שתשמור על הרכוש שלך, על הביטחון שלך בבית או בעסק.

המצלמות שלנו יוגדרו כך שתוכלו לקבל התראות בזמן אמת לטלפון או למערכת שמחוברת אליהם,  אם זה כריזה בעסק או המפעל,  או בחצר הבית,  כל תנועה חשודה שתתקרב לעסק או לבית בשעות שנגדיר תוכלו לקבל התראה,  קוראים לזה מצלמות אנליטיקה AI,  מצלמות משוכללות שיודעות לזהות פנים ויודעות לזהות חציית קוו שמגדירים להם, התראות על מישהו זר שנכנס למתחם שלכם,  מצלמות חכמות.

במקומות רגישים נוכל לתת דגש גם על הגנה היקפית שתיתן לכם התראות על חדירה או כוונת חדירה לשטח הפרטי שלכם, כך תוכלו למנוע את הפריצה והגניבה עוד הרבה לפני הגעתם לאזור הרגיש בעסק,  תוכלו למנוע גניבות גדולות והפסדי כסף רבים, שלא נדבר על אובדן אפשרות ופגיעה בשרשרת האספקה ללקוחות שלכם,  פגיעה כזאת עלולה לגרום גם ליצירת הזדמנות למתחרה שלכם לספק ללקוחות שלכם את המותג או הסחורה שאתם בעצם איבדתם בפריצה והגניבה.

תנו ל סי.אס מצלמות אבטחה להגיע אליכם ובמקצועיות שלנו נוכל לאפיין לכם מערכת אבטחה מהטובות שקיימות היום, מצלמות שיתאימו לצורך שלכם,  נוכל לתת לכם הצעה הוגנת ובמחיר סביר.

אל תחכו שיקרה אירוע בשביל שתתעוררו, הקדימו את הפושעים עוד היום. 

התקנת מצלמות אבטחה לעסקים

התקנת מצלמות אבטחה לחנות

התקנת מצלמות אבטחה למסעדה

התקנת מצלמות אבטחה לבית

התקנת מצלמות אבטחה למחסנים ולוגיסטיקה

התמחות בהתקנת מצלמות להגנה היקפית

התקנת מצלמות אבטחה סולריות ועצמאיות לחלוטין גם במקומות מבודדים מאספקת חשמל.

שירות אחריות ותחזוקה שוטף, אפשרי גם למצלמות אבטחה קיימות

חברת סי.אס מצלמות אבטחה יודעת להתמודד גם עם פרויקטים מורכבים וגדולים,  אנחנו יודעים לחשוב מחוץ לקופסא ויודעים לתת מענה גם בהתאמה אישית ולא רגילה בהתקנות מיוחדות וסבוכות, תזמינו אותנו לייעוץ ותבינו שיש לנו את הערך המוסף שאתם צריכים.

אנחנו יודעים לעשות אינטגרציה למצלמות ולמצוא לכם פתרונות שלא חשבתם עליהם.

מוזמנים ליצור קשר.

מצלמות אבטחה אלחוטיות לשמירה על הביטחון והרכוש

התקנה מקצועית ופריסה מהירה ללא תלות בכבלים או תשתיות, מיגון ורישות השטח הפרטי שלכם ולתחושת ביטחון, המערכת מתחברת לצפייה מרחוק מכל מקום בארץ ובחו"ל דרך אפליקציה אצלכם בנייד או דרך המחשב, עם המצלמות שלנו תהיו בטוחים, כל אירוע פריצה גניבה או אירוע ונדליזם לרכבכם יתועד וישמר לכם בהקלטות .

שמירה מנזק לרכבים וגניבות

עושים לך נזקים לרכב ?

דואג מפריצות וגניבות ?

התקנות לעסקים ומוסדות

הגנה ושמירה על הרכוש שלך .

אתם רוצים לשמור על העסק שלכם ?

לרשת אותו במצלמות אבטחה ושליטה ?

התקנת המצלמות נועדה להגן ולשמור עליכם מכל פגע או גניבה, עם המצלמות שלנו תוכלו לראות בכל רגע נתון מה קורה במתחם המפעל שלכם, תוכלו לראות מה העובד עושה בדיוק בזמן העבודה, תוכלו לשלוט ולהיות מעודכנים גם אם לא תהיו פיזית בעסק, הכול בכף היד דרך הנייד או המחשב, המצלמות יתעדו עבורכם כל אירוע חריג של גניבות, תאונות, עם מצלמות אבטחה תהיה בידכם הוכחה חד משמעית לכל מה שקרה באירוע מסוים

השכרת מצלמות לאתרים

גונבים לך מאתרי הבניה ?

עושים לך נזקים ברכוש ?

התקנת מצלמות אבטחה באופן זמני לאתרי בניה ומתחמי פרויקטים חדשים, המצלמות שלנו יוכלו לתעד לך את כל המתרחש 24/7 באתרים שלך , יש אופציה לצפייה מרחוק ומתן מענה בעת אירוע , צוות חוקרים פרטיים יוכלו לתת לך מענה ולהתחקות אחר אותם גורמים אשר מאיימים או שעושים לך נזקים או גורמים אשר באים לגבות מימך דמי חסות.

שמירה מ

התקנות

הגנה ושמירה

שלח פנייתך ונחזור אליך בהקדם

© 2021 גיא לוי – All Rights cS – secUrityCam