למה צריך מצלמות אבטחה

בשנים האחרונות ובכלל מידי יום ביומו כולנו נחשפים לתיעודים מצמררים ממצלמות שונות,  מצלמות רכב, מצלמות מטלפון נייד, ובפרט מצלמות אבטחה. 

מצלמות אבטחה איכותיות יעשו את ההבדל הגדול בין הוכחת חפותך ובין הוכחה ותיעוד של מי שבא להזיק לך, אם זה בגניבה,  אם זה באיומים, או נזק לרכוש, פריצות לבתים, גניבות ממפעלים, גניבות של ציוד כבד, גניבות ציוד צמה, וגניבות בכלל.

באירועים מצלמות אבטחה יאפשרו לך לשלוט כמעט על כל המתרחש באירוע מרחוק,  ולתפעל את האנשים שלך ולפעול בהתאם להבנתך ורצונך באותה הדקה.

המצלמות יאפשרו לך לשלוט ולראות בדיוק מה קורה בדרכי הגישה לאירוע, מה קורה בסמוך לכניסות והיציאות ממקום האירוע, איפה הכוחות שלך שאתה משלם להם ותדע מה הם עושים ואיך והאם הם משתלטים על האירוע,  תוכל לראות מה קורה בתוך מקום האירוע,  מה קורה בברים ובקופות,  והאם מתבצעים שם גניבות שהברמנים לא רואים,  האם גונב אותך ברמן מסויים.

תוכל לראות ולשלוט על כל המתחם והאזורים שהגדרת לנו מראש שאתה רוצה וחשוב לך לראות,  אם ברגע האחרון תרצה להוסיף עוד מצלמות,  אנחנו ערוכים לכך ובתוך דקות נוכל לרשת לך את האזור המבוקש.

המצלמות מלבד מה שפרטנו מעלה נותנים תחושת ביטחון לבאי המקום והרתעה לאדם שהגיע ותכנן לבצע פשע. 

הפקה שרוצה לדאוג לשלום הציבור ולשלום הציוד והרכוש שלה חייבת להשתמש במצלמות אבטחה.

סי.אס. מצלמות אבטחה אלחוטיות יתנו לכם את הכיסוי המלא לאירוע ולמתחם שתדרשו לאבטח בתוך זמן מהיר וללא סירבול של הרצת כבלים בכל המתחם.

כל שאנחנו צריכים באירוע, זו פינה צדדית לפתיחת העמדה שלנו אשר תכלול את המסכים לצפייה במצלמות ומערכת ההקלטה שלנו,  תוכלו לקבל מאיתנו את האפליקציה לטלפון הנייד או להתחבר מהמחשב,כדי שתוכלו בלי קשר אלינו לצפות מהעמדה שלכם או מהמשרד. 

אנו מקווים שהקריאה קצת הועילה לכם לקבל החלטה,  ונשמח לעמוד עמכם בקשר ולתאם את השכרת המערכת הייחודית שלנו. 

שלח פנייתך ונחזור אליך בהקדם

© 2021 גיא לוי – All Rights cS – secUrityCam