מה הערך המוסף שלנו באתרי בנייה על פני האחרים ?

סי.אס מצלמות מעקב ואבטחה היא נגזרת או מחלקה אם תרצו לקרוא לזה, מיתוך משרד חקירות פרטיות

משרד החקירות שלנו

אצלנו תקבלו אפשרות לחבילת אבטחה ייחודית שלא נראתה בענף שלכם

"מעקב צמוד" בילוש מעקבים ומודיעין עסקי

משרד החקירות שלנו פועל מאז שנת 1995 צברנו ניסיון רב והשתתפנו בהמון אירועי פריצות ותפסנו גניבות על חם, פריצות, אירועי ונדליזם, גניבות של תושבי האזור של כלים סניטרים, ריצוף, בלוקים, גניבות של ציוד צמה, כלי עבודה יקרים מאוד, איתרנו כלי עבודה הידראוליים וייחודים.

הצוותים שלנו מיומנים מנוסים ומתמחים בעבודות מסוג זה עם יכולות של תצפיות לאורך שעות עד שמתחיל ה אקשיין כמו שאומרים, אנשי הצוות יוצאי יחידות סמויות ממלכתיות עם ניסיון רב.

חוקרי השטח שלנו ידעו להגיב לקריאת אירוע ולנהל אותו כך שיגיעו בצורה שקטה וסמויה לאתר שלכם,

הצוות ידע לזהות חשודים שנמצאים בקרבת מקום, כמו למשל תצפיתנים ששומרים ונותנים התראה לחברים שלהם שנמצאים בעיצומה של גניבה או פריצה,

הצוות יגיע ויתצפת מרחוק את אתר הבנייה, וברגע שנזהה תנועות חשודות נוכל להקפיץ כוחות משטרה למקום, במידה והפורצים או הגנבים יחלו לברוח, הצוות שלנו יהיה במעקב סמוי אחריהם ותוך כדי כך יכוון את הכוחות עד לכידתם, הכול יוסרט ויתועד בצילומי וידאו והוכחות אשר יוגשו לכם וגם למשטרה, ברגע לכידתם הסחורה שניסו לגנוב לך, תושב אליכם, אין צורך להרחיב איזה נזק ועיכובים יכולה לגרום גניבה. 

אחרי אירוע כזה הגנבים לא יתקרבו יותר לאזור הפרויקט שלכם

עם צוות האבטחה שלנו תהיו מוגנים הרבה יותר מסיירים של חברות השמירה .

כאשר מגיע סייר רגיל לאזור שקיבל קריאה, לרוב הוא יגיע לאתר בנייה ברכב של החברה עם כל סימני הזיהוי של חברת אבטחה, כך שכבר מקילומטרים התצפיתנים והגנבים יכולים לראות אותו ולערך בהתאם להחביא את פעילותם עד שאותו סייר ייסע משם, בהמון מקרי פריצות כאשר הגנבים פורצים לאתר הם שמים מנעול משלהם על השער, כך שאם עובר סייר ורואה שיש מנעול סגור הוא חושב שהכול תקין ונוסע משם.

אני לא יכול להאשים אותם כי הריי זאת עבודת בילוש וצריך במצבים מסוימים לעבוד בשיטה של בלשים, הסייר הוא סייר ואינו בלש, הוא גם לא יכול להסוות עצמו. 

הצוותים שלנו לעומת זה מגיעים בצורה סמויה ושקטה, ברכב ללא כל סימני זיהוי של אבטחה, מה שנותן לגנבים פחות לחשוד, הצוות שלנו יהיה בתצפית סמויה הרבה זמן אחרי הסייר הרגיל, וידעו לעשות הערכת מצב ובהתאם לזה לנהל את האירוע.

מה יצא לכם מזה שדווקא אנחנו ניתן לכם את האבטחה ? :

מצלמות אבטחה אלחוטיות ייעודי לאתר בנייה, מה שמאפשר חופש תנועה והצבתם בקלות כמעט בכל מקום באתר.

יצירת הרתעה, שליטה מלאה שלכם ושל הממונה על בטיחות העובדים, מנהל העבודה, קבלן ביצוע, שליטה בכל רגע נתון בכל הנקודות הרגישות והחשובות באתר, יכולת ניהול העובדים מרחוק במספר מקומות במקביל, חיסכון בזמן, תיעוד ואבטחה 24/7 , יכולת צפייה מרחוק,

צוות מקצוען ומיומן בלכידת פריצות, גניבות, מעקב אחר רכוש גנוב, יכולות צילום סמוי ומעקב אחר הפורצים עם ניהול האירוע במקביל מול כוחות המשטרה.

 יצירת הרתעה לכל הגורמים הפליליים באזור, מרחיק מאתר הבנייה שלכם את הגנבים 

לנו יש את הידע בנושא אבטחה סמויה וכל המשתמע מכך, מה שלאחרים אין .

 

בשורה התחתונה אתם בידיים הכי טובות שקיימות היום בתחום שלכם.

שלח פנייתך ונחזור אליך בהקדם

© 2021 גיא לוי – All Rights cS – secUrityCam