סי.אס - מצלמות אבטחה מעקב אלחוטיות

השכרת מצלמות אבטחה מעקב אלחוטיות באתרי בנייה ופרויקטים

פתרונות להתקנה גם בתוואי שטח בעייתי

מצלמות אבטחה מעקב באתרי בנייה ופרויקטים

מצלמות האבטחה הם העיניים של מנהל העבודה – מנהל בטיחות וקבלן הביצוע

התקנה מקצועית ופריסה מהירה ללא תלות בכבלים או תשתיות, מיגון ורישות השטח הפרטי שלכם ולתחושת ביטחון,

שליטה על העובדים, מה הם עושים, והאם הם שומרים על נהלי הבטיחות, האם כולם לבושים בציוד המתאים, היום יש אתרי בנייה פרויקטים שקיבלו צו להפסקת עבודה בגלל שלא שמרו והקפידו על נהלי הבטיחות באתר בניה, עם המצלמות תוכלו לראות בכל רגע נתון ובכל מקום באתר שאכן העובדים שומרים על הנהלים ושומרים על חייהם.

שליטה על חומרי הבניין שיוצאים מהמחסן, שליטה על המשאיות שפורקות ציוד וסחורה, שליטה על כל הנעשה באתר כולו. 

המערכת מתחברת לאינטרנט ומאפשרת צפייה מרחוק מכל מקום בארץ ובחו"ל דרך אפליקציה אצלכם בנייד או דרך המחשב, עם המצלמות שלנו תהיו בטוחים, כל אירוע פריצה גניבה או אירוע ונדליזם לרכבכם יתועד וישמר לכם בהקלטות .

המצלמות האלחוטיות שלנו ייעודי לאתרי הבנייה

ברוב החברות שעוסקות בתחום מצלמות אבטחה ההתקנה שלהם מתבססת על כבלים, כבלים שמונחים או תלויים על הגדר או רצים באמצע האתר .

המצלמות שלנו אלחוטיות .

בחברה שלנו, הבסיס להתקנת מצלמות מעקב ואבטחה בנוי על התקנה אלחוטית ללא כבלים שמריצים מהמצלמה למשרד, הכול מתבסס על מערכת אלחוטית עצמאית, הדבר מקנה לנו יתרון לפריסת מצלמות בכל מקום באתר בתוך דקות מבלי להיות תלויים בתוואי שטח, שינוי מיקום המצלמות ללא קושי ובעיה, פתרון ייעודי לאתרי בנייה.

יתרונות המערכת שלנו.

בגלל שהמצלמות שלנו אלחוטיות וללא כבלים, כל מצלמה מצוידת בסוללת גיבוי ל 48 שעות עבודה, כרטיס זיכרון שמקליט הכול במקביל למערכת שנמצאת אצלכם במשרד (NVR) כך שהכול מגובה ואין פחד שמשהו ישתבש במקרה של קרע בכבל או הפסקות חשמל .

מערכות שחברות אחרות מתקינות, לרוב יהיו תלויות בכבלים, הקשר בין המצלמה למערכת המקליטה עובר בכבל שיכול להיקרע במיוחד באתרי עבודה , מה שמגדיל את הסיכוי לכשל בצפייה ומגביל מאוד פריסתם באתר לעומתנו , המצלמות אינן מצוידות בכרטיס זיכרון שמקליט ואינן מצוידות בסוללת גיבוי ארוכת טווח, נניח שביום חמישי בלילה יש ניתוק חשמל באזור שלכם, ונניח שפורצים וגנבים יקרעו את הכבל שמגיע למצלמות וימתינו ליום שישי ואז יבצעו פריצה וגניבה, המצלמות לא יתעדו את זה ולא תקבלו התראה על גניבה

במערכת שלנו זה לא יקרה, המערכת שלנו בנויה כך שכל מצלמה עצמאית ואינה תלויה אחת בשנייה , ומיועדת להתקנות באתרי בנייה, זהו יתרון עצום, שהערך לכך הוא מאוד גבוה למי שמבין שבזמן פריצה וגניבה המצלמות הכי חשובות והתיעוד וההקלטה חשובה מאוד לטיפול באירוע.

סי.אס מצלמות מעקב ואבטחה השקיעו בציוד יקר ואיכותי ועמיד, ייצור עצמי לצורך ייעודי לאתרי בניה, מצלמות איכותיות דיגיטליות 4 מגה פיקסל , התאמה אישית לכל צורך שקיים עבורכם. 

 

קבל שליטה מקסימלית על הנעשה באתר

מצלמות אנליטיות

היום ובעזרת הטכנולוגיה המתקדמת, ניתן לתכנת לכם את המצלמות לרזולוציות מאוד מעמיקות. . לדוגמא : נכוון את המצלמה ונתכנת אותה כך שמשעה מסוימת עד שעה מסוימת, היא תדע שזהו אזור שאסור לכניסה, מחסן לדוגמא. .לא אמור להיות שם אף אחד לאחר שעה מסוימת, נוכל לתכנת אותה כך שאם המצלמה תזהה תנועה באותו אזור, היא תדע לתקשר עם מצלמת ה ptz הממונעת שנמצאת בנקודה רחוקה, ותגרום לאותה מצלמה ממונעת להסתובב ולהתמקד על האזור שנגדיר לה מראש, ותכוון את מרחק הצפייה באופן אוטומטי ותצמצם את הפריים לממוקד יותר, לאחר מכן המצלמה תדע לעקוב אחר האובייקט לכל נקודה שיזוז באתר, כל זה מבלי בכלל שהאובייקט מבחין שמשהו קורה ומישהו עוקב אחריו. . תוך כדי כל האירוע המצלמה תדע לשלוח התראות למורשים בלבד על מנת שאדם אחראי באתר יראה וידע אם לייחס לאירוע אירוע גניבה או אירוע חריג, ובהתאם לתפעל את מי שצריך. .
זאת רק אחת מהדוגמאות לאנליטיקה של המצלמות כמובן שאפשר לתכנת ולעשות פעולות אין ספור, הכול תלוי בלקוח ולפי צרכיו באתר. ניתן עוד דוגמא קטנה ובזה נסיים : במחסן כלי עבודה יהיה מונח כלי עבודה חשוב, ארגז יקר, כלי עבודה יקר. . המצלמה תדע לזהות שינוי, אם לקחו את הדבר הזה, אם נעשה שינוי של אותו חפץ . אם הכניסו אותו למחסן או אם מוציאים דברים מהמחסן. . המצלמה יודעת לזהות כיוונים, מזהה כניסה. . ומזהה אם זה לכיוון יציאה, אם משהו נכנס זה בסדר. . אבל אם משהו יצא מהמחסן לאחר שעות הפעילות באתר, המצלמה תזהה את זה ותשלח התראה. יש גם אפשרות למצלמת אבטחה מחוברת עם מגפון. ניתן לחבר היום למצלמות מסוימות גם מגפון כריזה, תוכלו בעזרת המצלמה לפתוח שידור ולכרוז במגפון באתר לכל העובדים.

התקנת מצלמה ממונעת על מנוף

 

אחד היתרונות זה שאפשר להתקין מצלמה ממונעת ptz על מנוף,  זו היא נקודה אסטרטגית חשובה, מכיוון שמגובה המנוף תוכלו לשלוט על המצלמה ולכוון אותה כמעט לכל נקודה באתר,  בעזרת הטכנולוגיה יתאפשר לך לקרב את האזור החשוב לך לראות עד לרמת ראייה של מסמר בקיר פנימי,  עד לרמה שתוכלו לראות את העובדים שלכם ומה הם עושים. .

הכול מתכוונן מרחוק מיתוך תוכנה ידידותית למחשב, לטלפון,  או למערכת שנתקין לך במשרד, 

השכרת מצלמות אבטחה, למה זה כדאי ?

למה להשכיר מצלמות אבטחה, באתר בנייה ? 

יש כאלו שישאלו למה אני צריך להשכיר ממך מצלמות אבטחה , שיותר כדאי לי לקנות אותם.

תשובה : כשאתה קונה מצלמות אבטחה יש המון דברים שלא חשבת שצריך, כשבנאדם חושב על מצלמות הוא מדמיין בראש רק תוצאה סופית,  שהוא בעצם מחזיק את הסמרטפון או מחשב, ופשוט רואה את המצלמות. .

זה מובן לי,  אבל הלקוח לא מבין מה יש בדרך, אז אני אפרט וגם זה בכללי :

צריך לאפיין את המקום ואת דרישת הלקוח, ולבסוף את המקצועיות בבחירה נכונה,  יש המון סוגי מצלמות ip  עם אפשרויות מגוונות והמחירים משתנים בהתאם.

יש בנוסף לקחת בחשבון את ההתקנה והכבלים שעוברים מהמצלמות למערכת ההקלטה שיושבת במשרד,  סוגי כבלים שונים עם מחירים שונים, עמיד בתנאי חוץ, העברת המידע באיכות הכי טובה, המרחק, לפעמים צריך מגבירים בדרך שזה נקרא סוויצ',  העברת המתח למצלמות, נקודות שבהם יותקנו המצלמות, איזה גובה יותקנו,  מה האפקטיביות שרוצים ולפי זה לכוון גובה, גבוה מידי יתן לך לראות מלמעלה רק ראשים, קרחות, כובעים, לא תצליח לזהות את האדם, נמוך מידי יהיה קל להגיע אליהם ולנטרל אותם או לחבל בהם, לכן צריך לדעת ולכוון נכון,

במשרד שלך צריכה לשבת מערכת ההקלטה שזה מכשיר מקליט NVR  וגם הוא בסוגים שונים, ואליו מתחבר עוד מכשיר בשם סוויצ',  ומסך לצפייה, לפעמים גם ג'ויסטיק עבור שליטה קלה ונוחה במצלמה ממונעת,  נתב שמתחבר למערכת כדי שתוכלו לצפות גם מחוץ לאתר ומכל מקום דרך הנייד או המשרד שנמצא בעיר אחרת. 

לסיכום :

מערכת מצלמות טובה תעלה לכם בין 10 ל 20 אלף שח וזה תלוי בכמות המצלמות וסוגם.

התקנה בדרך כלל לטכנאי תנוע, ביום עבודה בין 1800 שח ל 2500 שח ובנוסף קחו בחשבון תוספות של התקנות בגובה אם יש. 

 תחזוקה :

המצלמות והמערכת צריכות תחזוקה שוטפת, אם זה לשים לב שתמיד הכול עובד, אם נקרע כבל כי עובדים באתר, אם צריך להזיז מצלמות ולמקם אותם בהתאם לקצב הבנייה, או לשנות מיקום למקום רגיש או אזור חדש שאתם רוצים לראות, או כל דבר שמצריך שינוי, אינטרנט פתאום לא מתחבר לכם, לא רואים טוב, כל דבר כזה צריך להזמין טכנאי וזה יהיה בעלות של קריאת שירות ובהתאם לתקלה, אם תשנו לבד תאבדו את האחריות על המוצר.

יתרונות :

קניתם את המערכת ואין תשלום חודשי.

חסרונות :

כאב ראש ודאגה למצלמות, או הזנחה של רכוש שקניתם. 

צריך לתחזק את המערכת בשוטף, כל קריאה לשירות של טכנאי תעלה כסף, לא תמיד הטכנאי יכול להגיע בזמן מהיר.

כבל נקרע, אין חשמל, המצלמה לא תקליט ולא תוכלו לראות גניבות .

גנבו או מצלמה ניזוקה,  כבל נקרע,  משהו נשבר, כל דבר יעלה כסף כי זה לא באחריות .

אין מישהו מקצועי לטפל לכם בבעיות בתוך זמן מהיר. 

כל זה היה הסבר מקוצר לגבי רכישה של מערכת מצלמות אבטחה. 

 

שכירות של מצלמות אבטחה :

בהשכרת ציוד מחברת סי.אס מצלמות אבטחה ומעקב.  אתם בעצם משלמים תשלום חודשי אשר כולל בתוכו את כל מה שמנינו עבור רכישה, רק שכאן אתם לא תשלמו עבור קניית הציוד והמצלמות ותחזוקה שוטפת.

אצלנו תקבלו מצלמות אבטחה הרבה יותר איכותיות וטובות מאשר בקנייה  אצלנו המצלמות אבטחה אלחוטיות ברובם וללא כבלים שירוצו לכם באמצע האתר או על הגדר,  כבל לא נקרע כי אין.

יש מגבירי טווח שיפוזרו בהתאם באתר ומצריכות רק חיבור לחשמל.

עלות התקנה ופריסה של המצלמות יום עבודה בין 1500 ל 2500 שח תלוי בכמות המצלמות מיקום וגודל אתר הבנייה.

השירות שתקבלו הוא שירות מיוחד ואישי, התקנה מהירה ושירות מהיר. 

יתרונות :

אין כאב ראש ודאגות למערכת מצלמות, כל בעיה הכי קטנה תקבלו שירות ומענה מהיר ללא דיחוי.

מצלמות הרבה יותר איכותיות (יקר משמעותית מהרגילות שתקנו) , התקנה מהירה, 

מצלמות אלחוטיות ללא כבלים ועם סוללות גיבוי ליומיים במקרה של תקלה בחשמל. מערכת שנבנתה במיוחד להתקנות בתוואי שטח שאין חשמל ויש בעיה בפריסת כבלים.

פריסת מצלמות מהירה, ניידות פשוטה מאזור לאזור ללא בעיה, כי אין כבלים

מצלמות מקליטות על כרטיס זיכרון פנימי וכך אין לגנבים אפשרות לנתק אותם מהקלטה 

מתחברים למוקד שמירה צופה (אם מעוניינים) וסייר שמגיע ראשון לאתר בזמן אירוע.

אינטרנט סלולרי רק ל סים מחברת הסלולר אתם צריכים לדאוג.

תחזוקה שוטפת כמו כיווני מצלמות,  העברתם לאזורים אחרים.

כל השירות ללא תשלום נוסף לכל תקופת השכירות.

 

חסרונות :

תשלום חודשי (ללא התחייבות בזמן)

מערכת המצלמות לא שלכם.

 

 

מלא פרטים ונשוב אליך בהקדם לתאום פגישה.

© 2021 גיא לוי – All Rights cS – secUrityCam