השכרת מצלמות אבטחה ובקרה לברים

עין הנץ

פוקחים עין במקומך

למניעת גניבות מהבר

התקנת המצלמות מהירה וללא כבלים, ויש לך שליטה מלאה וניהול נכון של הבר שעושה בשבילך כסף/ או כל מקום אחר בעדיפות.

 

מצלמות על הקופות

ברמן מתוסכל וממורמר לא יהסס לנסות לגנוב לכם כסף, אנחנו ממקמים את המצלמות בצורה האופטימלית כדי שנוכל לראות תמונה ברורה וחד משמעית, אם הייתה גניבה או לא

 

מקבץ קטן מהתקנות שלנו

למה חשוב לראות מה קורה על הבר !

תוכלו לראות שכל מה שיוצא מהבר, מתוקתק בקופה שלך, תוכלו לראות שלקוחות לא מרמים ומבלבלים את הברמנים ומבקשים עודף משטר גדול יותר ממה שנתנו באמת (קורה המון).

התמונת להמחשה בלבד, למצולמים אין קשר או רמז לנאמר באתר

התקנת מצלמות תוך דקות ללא כבלים

התקנה מקצועית ופריסה מהירה ללא תלות בכבלים או תשתיות, מיגון ורישות השטח הפרטי שלכם ולתחושת ביטחון, המערכת מתחברת לצפייה מרחוק מכל מקום בארץ ובחו"ל דרך אפליקציה אצלכם בנייד או דרך המחשב, עם המצלמות שלנו תהיו בטוחים, כל אירוע פריצה גניבה או אירוע ונדליזם לרכבכם יתועד וישמר לכם בהקלטות .

התקנת מצלמות על הקופות בברים

יש לך אירוע בקרוב במועדון/בר ?

קופות הבר וקופות כניסה שלכם ?

כדאי לכם להשכיר מאתנו מצלמות מעקב אלחוטיות שתוך דקות נמקם לכם אותם מעל הקופות ובמקומות שחשוב לכם לשלוט ולראות אונליין מה קורה שם.

גם כתוספת למצלמות קיימות של המקום, ברוב המקומות מצלמות האבטחה נועדו לאבטחה ופחות לאירועי גניבה מהקופות והברים, אנחנו מתקינים לך מצלמות במיוחד בשביל הבר כדי שתוכל לבדוק ולהיות מעודכן בכל מה שקורה.

המצלמות שלנו יתעדו כל מהלך שקורה בבר, בסוף הערב אם יש חוסר כסף בקופות תוכלו לגשת לצילומים ולבדוק אם גנבו אתכם, תוכלו לבדוק אם הברמנים גונבים כסף מהקופה, תוכלו לראות את הפריטות שהברמנים עושים (נקודת תורפה בכל בר) 

שליטה מלאה על הנעשה בבר

יצירת הרתעה

אתם רוצים לשמור על הכסף שלכם ?

התקנת המצלמות נועדה להגן ולשמור עליכם מכל פגע או גניבה, עם המצלמות שלנו תוכלו לראות בכל רגע נתון מה קורה במתחם המסיבה והאירוע שלכם, תוכלו לשלוט ולהיות מעודכנים גם אם לא תהיו פיזית במקום, הכול בכף היד דרך הנייד או המחשב, המצלמות יתעדו עבורכם כל אירוע חריג של גניבות, תאונות, עם מצלמות אבטחה תהיה בידכם הוכחה חד משמעית לכל מה שקרה באירוע מסוים

שלח פנייתך ונחזור אליך בהקדם

© 2021 גיא לוי – All Rights cS – secUrityCam