קצת עלינו :

סי.אס מצלמות אבטחה ובקרה אלחוטיות.
מספקת ללקוחות אפשרויות מגוונות להשכרת מצלמות באופן זמני ולתת מענה לאבטחה של אירועים, כנסים, פסטיבלים, מבנים , ופרויקטים בבנייה

המצלמות שלנו יתעדו כל פעילות פלילית עוינת ברכוש ובגוף כלפי אנשים. 

באירועים ומסיבות המצלמות שומרות על שלום ציבור המבלים במקום ובאה לתת תחושת ביטחון לאנשים שמגיעים ליהנות במסיבה כנס או כל אירוע אשר יש בו קהל רב.

המצלמות מתעדות אלימות כלפי אנשים, גניבות, קטטות, ונדליזם, איומים, ושמירה על שלום הציבור על ידי כך שיש איש צוות שתפקידו לשבת ולצפות במסך המצלמות ובהתאם מדווח על כל אירוע חריג לממונים על שמירת הסדר במקום, מאבטחים, שוטרים, ובעל האירוע. 

המצלמות בצד הטוב לכל אדם נורמטיבי שמגיע לבלות או לשהות שהות לגיטימית במתחם המצולם.

המצלמות לא טובות למי שמגיע לפרוע חוק ולבצע עבירות פשע, המצלמות מונעות מראש או ממזערות את הפשיעה במתחם בכך שאותו פורע חוק יודע כי הכול מתועד ומצולם ולא כדאי לו לעשות פעולות שיגרמו אחר כך לשמש כנגדו .

מערכת המצלמות שלנו אינה תלויה בהכרח בכבלים שרצים ממקום למקום ותלויים באוויר ומכערים את המקום, 

המצלמות אלחוטיות ובמקרים מסוימים גם אין צורך בנקודת חשמל למצלמה, המצלמות יכולות להמשיך לפעול על סוללות מובנות זמן רב, השידור מהמצלמות מגיע לעמדת בקרה מאוישת לכל אורך האירוע ע"י איש צוות שגם נותן מענה במקרה של תקלה או שינוי מיקום המצלמות בהתאם לדרישת מנהל האירוע. 

הצילומים ישמרו אצלנו על גבי הרדיסק מקורי למשך 14 יום לפי הוראות החוק ולאחר מכן יחזרו למעגל ההקלטות במערכות שלנו. 

מערכת המצלמות אלחוטיות שלנו נבנתה בבניה מיוחדת וייחודית והיא מהיחידות בארץ ככל שידוע לנו ולספקי הציוד שלנו, המערכת נבנתה בהתאמה וכיול מיוחד לצורך כיסוי נרחב של תא שטח גדול, תנאי חוץ ותנאי פנים, ציוד אלחוטי משופר ומהטובים שקיימים, מצלמות רשת 4 מגה פיקסל, ראיית לילה עד 30 מטר לכל מצלמה, מצלמות של חברת דאווה העולמית שמספקת לנו את כל הציוד ונמצאת בראש רשימת ספקי מצלמות אבטחה בעולם.

אודות :

גיא לוי עוסק בתחום האבטחה משנת 1995 ובמהלך שנת (2018) עלה הרעיון למצוא פתרון לפריסה אלחוטית של מצלמות אבטחה.

בשנת 2020 החלטתי לפתח את הרעיון ולבנות מערכת מצלמות אבטחה אלחוטיות מבצעיות.

המערכת פותחה, ועברה בדיקות וכיול , והמערכת שלנו כבר נותנת מענה באירועים גדולים, פסטיבלים, ברים באירועים, מתחמי מסיבות והפקות בהם נדרשו התקנה של מצלמות אבטחה לצורך רישוי האירוע , חברות הפקות ומפיקים כבר נהנים מהשירות המקצועי והמהיר שלנו.

בנינו את המערכת כך שתתאים לפריסה מהירה ויעילה באירועים ומקומות שקיימת בעיה של פריסת תשתית עם כבלים.

אנו מכירים על בוריו את צורכי האבטחה והדגשים החשובים באמת באבטחת אירועים וקהל המגיע לבלות במקום וער לדרישות ההפקה ויודע לאזן את צורכי כל הגורמים הפעילים באירוע

גיא לוי הינו גם חוקר פרטי ובעליו של משרד חקירות "סי.אס.אינטליג'נס" מאז שנת 1995 ועוסק בין ייתר דרישות המקצוע גם באבטחה סמויה של אנשי עסקים, עסקים, רכוש יקר ערך, ובהתקנת מצלמות סמויות אלחוטיות.

מתוקף פעילותו, משרדו מספק פתרונות יצירתיים ומחשבה מחוץ לקופסא עבור לקוחות מיוחדים שהדרישות שלהם לא תמיד יכולות להימצא על המדף בחנויות, ולכן יש את הצורך ביצירתיות ובידע לבנות מערכות מותאמות אישית וספציפית לדרישת הלקוחות.

התאמת מערכת נבנית ע"י גיא ובסיוע באנשי מקצוע נוספים במקרה הצורך, השירות שלנו מקצועי ואדיב, מהיר ככל הניתן, ועושים הכול על מנת שהלקוחות יהיו מרוצים ויחזרו אלינו שוב ואף ימליצו עלינו לאחרים.
אתנו יהיה לכם שקט נפשי באירוע.

שלח פנייתך ונחזור אליך בהקדם

© 2021 גיא לוי – All Rights cS – secUrityCam